[vc_row][vc_column][vc_column_text]

رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از‏‌ اولویت‌های رویال کلن- Royal Kolon –  بوده است و رویال کلن- Royal Kolon –  در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به اطمینان رویال کلن از کیفیت و اصالت محصولات ارسالی، توجه نمایید با توجه به معمول بودن تغییر فرمولاسیون عطرهای ساخته شده توسط برندهای سازنده در طول سال ها امکان بازگشت محصول به دلایلی نظیر متفاوت بودن عطر خریداری شده با نمونه های قدیمی وجود ندارد. جهت مقایسه نیاز است آن را با عطرهای تولید شده در ۲ سال اخیر و موجود در فروشگاه های معتبر انجام دهید.

دلیل مقایسه با محصولات تازه تولید بسیار مهم است، چرا که عطرهای بسیار قدیمی و کلاسیک دیگر ماندگاری و رایحه سابق را ندارند. اما اگر شما از جمله مصرف کنندگانی هستید که در سالهای اخیر شروع به خرید عطر و ادکلن کرده‌اید یا عطری را به طور مداوم مصرف نمی‌کنید احتمالا متوجه تغییر در رایحه و ماندگاری عطرها نمی‌شوید.

همچنین دلایل بسیاری برای تغییر فرمول عطرها وجود دارد. برای مثال برخی از برندها ترکیبات ارزانتری را در تولیدات خود استفاده می‌کنند تا قیمت فروش پایه کمتر شده و خریداران بیشتری داشته باشند. گاهی بخشی از مواد اولیه جایگزین می‌شوند. به طور مثال بجای چوب سندل استرالیایی که دیگر استفاده نمی‌شود، چوب سندل هندی استفاده می‌شود. در هر صورت نتیجه کاملا متفاوت است و ترکیب عطر تا حدی تغییر کرده و دیگر رایحه سابق را ندارد.

گاهی برخی از محصولات اولیه مانند بعضی از گلها و چوبهای خاص کمیاب می‌شوند. همچنین در مورد ترکیبات اولیه به دست آمده از حیوانات، قوانین بسیاری به صورت جمعی و یا بین المللی، باعث شده است که استفاده از آنها محدود و حتی قدغن شود. برای مثال در سال ۲۰۰۴ اتحادیه اروپا استفاده از هرگونه محصولات اولیه حیوانی مانند مشک را ممنوع کرد. در مواردی هم برخی از مواد اولیه مورد تایید پزشکان نیست و طراحان عطر مجبور به تغییر فرمول عطریات می‌شوند. اما مهمترین نکته‌ای که باید در نظر داشت این است که محصولات اولیه کاملا طبیعی، در سالهای مختلف، رایحه‌های بسیار شبیه ولی کاملا متفاوت دارند. برای مثال رایحه گل یاسمن در کشور فرانسه در سال ۲۰۱۰ با همان رایحه در سال ۲۰۱۱ متفاوت است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که مقداری تفاوت(نه چندان فاحش) در رایحه و ماندگاری یک عطر در تولیدات سالهای مختلف، بدیهی و اجتناب ناپذیر است.

بنابراین گاها خریداران عطرها هنگام مقایسه عطر جدید با نسخه های قدیمی تر خود دچار سرخوردگی می شوند و می اندیشند که آیا عطر خریداری شده فیک است. در پاسخ به این پرسش باید گفت که لزوما خیر. تغییرات جزیی در رایحه و یا پخش بو و ماندگاری بخصوص با نسخه های قدیمی تر عطرها بسیار معمول می باشد.

 

لطفاً توجه داشته باشید:
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

شرایط بازگرداندن کالا

با توجه به بهداشتی بودن محصولات رسته عطر و ادکلن استرداد این محصولات جز در موارد زیر امکان پذیر نمیباشد. بنابراین اگر عطری را قبلا خریداری نکرده اید، از خرید حجم های بالای آن کاملا خودداری نمایید. رویال کلن هیچگونه مسئولیتی در قبال بازپس گیری عطرها به دلایل سلیقه ای ندارد.

  • استرداد فیزیکی: جهت استرداد مرسوله به دلیل مشکلات فیزیکی نظیر نشتی ۲۴ ساعت از زمان تحویل مرسوله وقت دارید تا تقاضای استرداد نمایید.
  • استرداد عدم تطابق: جهت استرداد مرسوله به دلیل عدم تطابق با سفارش ثبت شده،۷۲ ساعت وقت دارید تا تقاضای استرداد خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت درخواست مرجوعی ابتدا کالا به مرکز خدمات مشتریان رویال کلن بازگشت داده می شود و پس از مقایسه آن با نمونه موجود رویال کلن، یکسان بودن آنها بررسی می گردد و اگر یکسان باشند، در صورتی که محصول ارسالی با اطلاعات موجود در وبسایت مغایرت داشته باشد. مبلغ پرداختی به صورت کامل عودت می گردد.

توجه نمایید اصالت تمام محصولات عرضه شده از جمله عطر و ادکلن و یا سایر محصولات آرایشی و بهداشتی توسط رویال کلن تضمین می گردد بنابراین با آرامش می توانید خرید خود را انجام دهید. همچنین جهت اطمینان خاطر به خریداران رویال کلن با عرضه سمپل محصولات، خاطر خریداران را آسوده نموده است.

توجه نمایید محصولات خریداری شده در هرگونه از روش های تخفیفی (تخفیفات دوره ای، بن های تخفیف، جوایز و…) امکان استرداد سلیقه ای ندارند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]