[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1567706786378{padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;}”]

رویالبــن؛ روشی برای خرید ارزا‌ن‏‌تر

 

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ هستید؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی،  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح رویال بن، نگاه ویژه‏‌ی  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ به مشتریان وفادار است. نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با رویال بن، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

 

اما رویال بن چیست؟

رویال بن، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک بن خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از چمدان‌کالا، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “رویال بن” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

 

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

 

  • رویال بن، امتیازیست ویژه که رویال کلن- Royal Kolon – ‌ جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.

 

  • رویال بن، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.

 

  • میزان دریافت امتیاز رویال بن برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.

 

  • اگر در خریدهای قبلی امتیاز رویال بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از رویال بن در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و این میزان برای هر کالا متفاوت است، البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج چمدان‌بنی مصرف نشود.

 

  • در حال حاضر اعتبار هر امتیاز رویال بن از زمان دریافت آن ۳۰روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف رویال بن، باید برنامه ریزی کنید.

 

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک ۱میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا ۲۰امتیاز رویال بن به ارزش ۲۰هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف ۲۰هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید رویال بن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز رویال بن بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه کالایی با قیمت ۸۰۰هزار تومان همراه با یکی از لوازم جانبی با قیمت ۵۰هزار تومان را انتخاب می‌کنید.

در این مثال از ۲۰رویال بن قبلی، امکان استفاده از ۱۵رویال بن برای کالای اول و ۴رویال بن برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای ۸۵۰هزار تومان، ۸۳۱هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول ۱۷رویال بن جدید و برای کالای دوم ۴رویال بن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید. پس از این خرید ۲۲رویال بن در حساب شما موجود است. یعنی تا ۲۲هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر رویال بنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا ۳۰روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

 

 

آیا امکان انتقال رویال بن به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال رویال بن بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای رویال بن خود سودمند سازید.

 

 

آیا می‌‏توان از رویال بن دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، رویال بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت رویال بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار رویال بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

 

برای خرید هر محصول، از چه تعداد رویال بن می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از رویال بن برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده رویال بن، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود و نیاز به وارد کردن کد یا اقدامی از طرف کاربر نیست. البته لازم به ذکر است براساس نوع کالای خریداری‌شده، امکان دارد هیج چمدان‌بنی مصرف نشود.

توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

 

آیا می‌توان در ازای رویال بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

رویال بن برای استفاده در سایت  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌، لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، رویال بن خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

 

آیا رویال بن دریافتی خرید جدید به رویال بن‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟

بله. با انجام هر خرید، مقداری رویال بن دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر رویال بن دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از رویال بن‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از  رویال کلن- Royal Kolon –  ‌ دریافت کنید.

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، رویال بن تعلق نمی‌گیرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]